Про компанію

26 жовтня 2016 р. агрохімічна компанія «ВІТЕРА УКРАЇНА» відсвяткувала свою 10-ту річницю, стабільно посідаючи одне з перших місць серед постачальників на ринок України сучасних якісних спеціальних мінеральних добрив від кращих світових виробників.

Через мережу незалежних дилерів (а на сьогодні їх 67) компанія забезпечує вітчизняних аграріїв сучасними продуктами для мінерального живлення сільгоспкультур, застосування яких гарантує отримання високої врожайності культур із поліпшеною якістю товарної продукції та високою окупністю добрив.

Нині компанія входить до складу міжнародної групи компаній VITERA, яка представлена в країнах Європи – Литві, Естонії, Латвії, Польщі, Словаччині, Чехії, Молдові.

Впродовж цих 10 років незмінним партнером-виробником компанії є ICL Specialty Fertilizers,підрозділ міжнародного хімічного концерну ICL Group (Ізраїль), світового лідера з виробництва продукції на основі унікальних мінералів, виробника близько третини світового брому та шостого за величиною виробника карбонату калію, а також провідного постачальника чистої фосфорної кислоти.

Понад 8 років компанія «ВІТЕРА УКРАЇНА» є офіційним ексклюзивним постачальником на вітчизняний ринок продуктів іспанської компанії Atlántica Agricola S.A.., лідера з виробництва високоекологічних добрив, збагачених амінокислотами, фульвокислотами, фітогормонами, екстрактами морських водоростей, вітамінами рослинного походження, а також високоекологічних засобів захисту рослин біологічного походження. Вся продуктова лінійка добрив компанії сертифікована за міжнародною системою якості ISO 9001:2000 та високої екологічності ISO 14001, ECOCERT та застосовується у біологічному землеробстві, відтак вона є безпечною для людей і довкілля.

«ВІТЕРА УКРАЇНА» пропонує вітчизняним аграріям європейський агрохімічний сервіс із визначення агрохімічних і фізико-хімічних показників у системі ґрунт -рослини - вода на базі агрохімічної аналітичної лабораторії Yara Analytical Serviсеs (Велика Британія) з найсучаснішим технічним обладнанням із можливістю аналізу 95% елементів періодичної таблиці й більш як 40-річним досвідом роботи.

Додатковим елементом агрохімічного сервісу є функціональна діагностика культур під час вегетації, яка встановлює їх потребу в мінеральному живленні у період вегетації. Поєднуючи результати аналізів ґрунту та функціональної діагностики, фахівці компанії «ВІТЕРА УКРАЇНА» надають своїм замовникам рекомендації щодо управління мінеральним живленням культур та збереження й поліпшення родючості ґрунтів.

У компанії «ВІТЕРА УКРАЇНА» є чудова команда професіоналів, які будують свою роботу з клієнтами на основі взаємовигідної співпраці та взаємоповаги. Діловою філософією компанії є високий професіоналізм і компетентність фахівців, постійна підтримка своїх ділових партнерів, кваліфіковане консультування як дилерів, так і покупців добрив, що забезпечується регіональними дирекціями з розвитку в кожному регіоні.

Добрива від компанії «ВІТЕРА УКРАЇНА» набули широкого вжитку на зернових, технічних, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культурах, на винограді. Їх застосовують як у відкритому, так і в закритому ґрунті. Підбір спеціальних добрив різних виробників за результатами агрохімічного аналізу ґрунту та функціональної діагностики дає змогу ефективно управляти мінеральним живленням культур, поліпшувати перезимівлю озимини, усувати різного роду стреси на культурах, одержувати високу врожайність, товарність та поліпшену якість.

Наразі продуктова лінійка складається винятково з продуктів преміум-класу.