ЕФЕКТИВНІСТЬ КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ У ПІДВИЩЕННІ ВРОЖАЙНОСТІ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

Новини 20.08.2020

ЕФЕКТИВНІСТЬ КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ У ПІДВИЩЕННІ ВРОЖАЙНОСТІ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

ЖНИВА”2020 в черговий раз ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ біостимулянта від Atlántica Agrícola КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ у ПІДВИЩЕННІ ВРОЖАЙНОСТІ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ!

З метою спостереження за динамікою накопичення цукрів в рослинах озимої пшениці та впливу цукрів на подальшу зимостійкість та відновлення весняної вегетації у фазу кущіння на полі АФ "Пулт - Агро Ритм» с. Пултівці, Вінницький р-н, Вінницька обл., площею в 18 га було проведено позакореневе підживлення 0,5 л/га КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ , частина з якого була відведена під контроль.

За результатами спостереження : озима пшениця, підживлена КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ, в порівнянні з контролем, перед входом в зиму мала більший вміст цукрів, що в подальшому позитивно вплинуло на стійкість рослин під час проходження несприятливих умов перезимівлі, а також стрімкому відновленню весняної вегетації.


Показовою стала отримана врожайність: з КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ - 83,37 ц/га,контроль -77,16 ц/га, що свідчить про значну роль цукрів у період перезимівлі та ефективність використання добрива КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ для їх накопичення.

КЕЛІК КАЛІЙ-КРЕМНІЙ:

  • Підвищує продуктивність фотосинтезу.
  • Збільшує вміст цукрів.
  • Посилює поглинання елементів живлення з ґрунту.
  • Покращує процес формування генеративних органів.
  • Нормалізує водний баланс – зниження транспірації в умовах посухи.
  • Сприяє зміцненню клітинних стінок – утворення додаткових бар’єрів в клітинах епідермісу листків проти шкідників і хвороб.
  • Активізує власний захисний механізм, системну стійкість до хвороб (борошниста роса, септоріоз, іржа, церкоспороз та ін.) та шкідників (попелиці, трипси, клоп-черепашка та ін.).