Як зберегти урожайність плодових в умовах спекотного літа

Корисні матеріали 15.07.2022

Як зберегти урожайність плодових в умовах спекотного літа

Тривала спека в період активного розвитку плодів яблуні та груші може завадити отриманню якісного врожаю. Адже високі температури посилюють транспірацію, що призводить до порушення співвідношення між надходженням і втратою води рослиною, внаслідок чого починається в'янення молодих пагонів, листя та, навіть, плодів. Дефіцит ґрунтової вологи посилює негативний вплив високих температур, обмежується доступність елементів живлення. Як наслідок - різко знижується рівень антоціану, зменшується концентрація кислоти та щільність м’якуша яблук, погіршуються смакові властивості, лежкість.

Щоб підвищити стійкість кісточкових культур до температурного стресу рекомендуємо застосувати в період активного розвитку плодів добрива-антистресанти виробництва Atlántica Agrícola Амінокат 30 0,25-0,3л/100 л води та Фітомаре 0,25-0,3л/100 л води.

АМІНОКАТ 30 - потужний антистресант, на основі 18 α-амінокислот у співвідношенні, яке відповідає фізіології стресу, технологія ензимного гідролізу забезпечує швидке включення амінокислот в обмін речовин – зберігає енергію і час на відновлення фізіолого-біохімічних процесів рослини: фотосинтезу, дихання, синтезу хлорофілу; регулює фітогормональний баланс та діяльність продихів.

ФІТОМАРЕ - унікальний біостимулянт з тривалою антистресовою дією, завдяки екстракту морських водоростей Ascophyllum nodosum та комплексу амінокислот і елементів живлення забезпечує ДОВГОТРИВАЛУ СТІЙКІСТЬ РОСЛИН до низьких та високих температур, посухи; сприяє активному розвитку та пролонгованому функціонування листка.

Придбати АМІНОКАТ_30 та ФІТОМАРЕ Ви можете у наших офіційних дистриб’юторів.


Вас може зацікавити:

Рекомендації щодо живлення плодового саду від ПП Тодосійчук.

Як підвищити стійкість плодових до ураження хворобами в період достигання плодів?

Чим загрожує плодовим дефіцит кальцію?