Про компанію

Спеціалізована агрохімічна компанія "ВІТЕРА УКРАЇНА" започаткувала свою діяльність 26 жовтня 2006 року та з кожним роком впевнено нарощує обсяги реалізації спеціальних добрив в Україні.

"ВІТЕРА УКРАЇНА" є командою професіоналів, що будують свою роботу на основі взаємовигідної співпраці та взаємоповаги. Нині компанія входить до складу міжнародної групи компаній VITERA, яка представлена в країнах Європи: Литві, Естонії, Латвії, Польщі, Словаччині, Чехії, Молдові.

Компанія представляє на вітчизняному аграрному ринку кращих закордонних виробників добрив, через мережу незалежних дилерів забезпечує аграріїв сучасними мінеральними добривами, застосування яких гарантує отримання високої врожайності з поліпшеною якістю товарної продукції культур та високою окупністю добрив.

Незмінним партнером-виробником «ВІТЕРА УКРАЇНА» є ICL Specialty Fertilizers (Ізраїль) – підрозділ міжнародного хімічного концерну «Israel Chemicals Ltd.» - світового лідера з виробництва водорозчинних фосфорно-калійних добрив, високоякісних добрив з мікроелементами, біостимулянтів, сурфакантів, прилипачів, поверхнево-активних речовин. «ICL» володіє власними сировинними запасами фосфору, калію, магнію, брому, має виробничі потужності у 7 країнах світу. Всі виробничі потужності концерну мають сертифікацію ISO 9001: 2008, що забезпечує найвищі стандарти якості та сертифіковані відповідно до ISO 14001, тому що захист навколишнього середовища є одним з головних пріоритетів компанії. Система управління якістю «ICL» відповідає вимогам ISO 9001: 2000 для виробництва хімікатів та мінеральних добрив.

«ВІТЕРА УКРАЇНА» є офіційним ексклюзивним постачальником на вітчизняний ринок продуктів іспанської компанії Atlántica Agricola S.A. Atlántica Agricola S.A. - європейський лідер з виробництва високоекологічних добрив, збагачених амінокислотами, фульвокислотами, фітогормонами, екстрактами морських водоростей, вітамінами рослинного походження та засобів захисту біологічного походження, та однин з основних членів-засновників ЕВІС (Європейська рада біостимулянтів). Виробничі потужності розташовані в Іспанії і Гондурасі та відповідають міжнародним стандартам якості ISO 9001:2000 та системи екологічного управління ISO 14001.

«ВІТЕРА УКРАЇНА» пропонує ПОВНИЙ КОМПЛЕКС АГРОХІМІЧНОГО СЕРВІСУ високого рівня, з визначенням агрохімічних і фізико-хімічних показників у системі ҐРУНТ-РОСЛИНА-ВОДА на базі аналітичної лабораторії AgSource Laboratories (США). AgSource Laboratories - лідер в області сільськогосподарських лабораторних аналітичних послуг. Понад 50-літній досвід незалежного лабораторного аналізу, 5 власних дослідних центри та найсучасніше технічне обладнання дають змогу надавати послуги широкому колу клієнтів у всьому світі.

Добрива від компанії «ВІТЕРА УКРАЇНА» набули широкого вжитку на зернових, технічних, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культурах, на винограді. Їх застосовують як у відкритому, так і в закритому ґрунті. Підбір спеціальних добрив різних виробників за результатами агрохімічного аналізу ґрунту та функціональної діагностики дає змогу ефективно управляти мінеральним живленням культур, поліпшувати перезимівлю озимини, усувати різного роду стреси на культурах, одержувати високу врожайність, товарність та поліпшену якість.