Про компанію

Спеціалізована агрохімічна компанія "ВІТЕРА УКРАЇНА" започаткувала свою діяльність 26 жовтня 2006 року та з кожним роком впевнено нарощує обсяги реалізації спеціальних добрив в Україні.

Компанія представляє на вітчизняному аграрному ринку кращих закордонних виробників добрив, через мережу незалежних дилерів забезпечує аграріїв сучасними мінеральними добривами, застосування яких гарантує отримання високої врожайності з поліпшеною якістю товарної продукції культур та високою окупністю добрив. "ВІТЕРА УКРАЇНА" є командою професіоналів, що будують свою роботу на основі взаємовигідної співпраці та взаємоповаги.

Нині компанія входить до складу міжнародної групи компаній VITERA, яка представлена в країнах Європи – Литві, Естонії, Латвії, Польщі, Словаччині, Чехії, Молдові.Незмінним партнером-виробником компанії є ICL Specialty Fertilizers, підрозділ міжнародного хімічного концерну ICL Group (Ізраїль), світового лідера з виробництва продукції на основі унікальних мінералів, виробника близько третини світового брому та шостого за величиною виробника карбонату калію, а також провідного постачальника чистої фосфорної кислоти.

«ВІТЕРА УКРАЇНА» є офіційним ексклюзивним постачальником на вітчизняний ринок продуктів іспанської компанії Atlántica Agricola S.A.., лідера з виробництва високоекологічних добрив, збагачених амінокислотами, фульвокислотами, фітогормонами, екстрактами морських водоростей, вітамінами рослинного походження, а також високоекологічних засобів захисту рослин біологічного походження. Вся продуктова лінійка добрив компанії-виробника сертифікована за міжнародною системою якості ISO 9001:2000 та високої екологічності ISO 14001, ECOCERT та застосовується у біологічному землеробстві, відтак вона є безпечною для людей і довкілля.


«ВІТЕРА УКРАЇНА» пропонує вітчизняним аграріям європейський агрохімічний сервіс із визначення агрохімічних і фізико-хімічних показників у системі ґрунт -рослини - вода на базі агрохімічної аналітичної лабораторії Yara Analytical Serviсеs (Велика Британія) з найсучаснішим технічним обладнанням із можливістю аналізу 95% елементів періодичної таблиці й більш як 40-річним досвідом роботи.

Додатковим елементом агрохімічного сервісу є функціональна діагностика культур під час вегетації, яка встановлює їх потребу в мінеральному живленні у період вегетації. Поєднуючи результати аналізів ґрунту та функціональної діагностики, фахівці компанії «ВІТЕРА УКРАЇНА» надають своїм замовникам рекомендації щодо управління мінеральним живленням культур та збереження й поліпшення родючості ґрунтів.

Добрива від компанії «ВІТЕРА УКРАЇНА» набули широкого вжитку на зернових, технічних, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культурах, на винограді. Їх застосовують як у відкритому, так і в закритому ґрунті. Підбір спеціальних добрив різних виробників за результатами агрохімічного аналізу ґрунту та функціональної діагностики дає змогу ефективно управляти мінеральним живленням культур, поліпшувати перезимівлю озимини, усувати різного роду стреси на культурах, одержувати високу врожайність, товарність та поліпшену якість.

Наразі продуктова лінійка складається винятково з продуктів преміум-класу.