СЕРТИФІКАТИ

Компанія «ВІТЕРА УКРАЇНА» пропонує аграріям України широку продуктову лінійку спеціальних добрив від кращих світових виробників – Atlantica Agricola (Іспанія) та ICL Fertilizers (Ізраїль).

Вся продуктова лінійка добрив компанії Atlantica Agricola сертифікована за міжнародною системою якості ISO 9001:2000 та високої екологічності ISO 14001, «ECOCERT». Одна з основних цілей компанії - виробництво екологічно чистих агрономічних продуктів з низьким впливом на навколишнє середовище. Компанія орієнтується на виробництво та маркетинг високоефективних органічних продуктів. Добрива та засоби захисту рослин застосовуються у біологічному землеробстві, вони є безпечними для людей та довкілля.

Всі виробничі потужності ICL мають сертифікацію ISO 9001: 2008, що забезпечує найвищі стандарти якості та сертифіковані відповідно до ISO 14001, тому що захист навколишнього cередовища є головним пріоритетом. Система управління якістю ICL Specialty Fertilizers відповідає вимогам ISO 9001: 2000 для виробництва хімікатів та мінеральних добрив.