Підживлення малини в період наливу-дозрівання ягід сприятиме формуванню товарних ягід та пролонгованому плодоношенню.

Корисні матеріали 01.07.2022

Підживлення малини в період наливу-дозрівання ягід сприятиме формуванню товарних ягід та пролонгованому плодоношенню.

Насадження малини під час дозрівання та наливу плодів потребують повноцінного живлення, особливо забезпечення калієм та кальцієм, до того ж в більшості регіонів цей період співпадає з високими температурами повітря та дефіцитом вологи, що обмежує доступність ґрунтової поживи та погіршує процеси фотосинтезу.

Щоб забезпечити отримання гарних врожаїв, покращити смакові властивості, масу та лежкість плодів малини, рекомендуємо проводити в цей період підживлення комплексними добривами, що містять калій та кальцій. Також важливо забезпечити оптимальне співвідношення К та Са в плодах малини. Якщо ж співвідношення цих елементів >30, то ягоди малини мають низьку щільність і погану лежкість, тобто швидко псуються після збирання врожаю. До того ж, на відміну від інших речовин, наприклад азоту, калій не розчиняється у плодах під час дозрівання.

Застосовуйте для позакореневих підживлень малини комплексне водорозчинне добриво зі балансованим вмістом елементів ( в тому числі калій та кальцій) відповідно до потреб фізіології розвитку ягідних культур - Нутрівант Плюс Плодовий 12-5-27 (3 кг/га). Завдяки наявності прилипача FERTIVANT період живлення з Нутрівант Плюс Плодовий 12-5-27 подовжується до 15-20днів, складники добрива не змиваються опадами, на 20-25% збільшується коефіцієнт засвоєння Р, К та Са. Завдяки вмісту лимонної кислоти, добриво добре розчиняється, навіть у воді високої твердості.

Рекомендуємо для підживлення малини через систему фертигації застосовувати в цей період комплексне водорозчинне добриво - Нутрівант Дріп 11-8-35+3Са (18-20кг/га/тиждень), що має високий коефіцієнт засвоєння біогенів – до 70-80%, підкислює робочий розчин та забезпечує очищення систем крапельного поливу.

Звертайтеся до наших фахівців щоб отримати індивідуальну консультацію, придбати Нутрівант Плюс Плодовий та Нутрівант Дріп ви можете у офіційних дистриб’юторів «ВІТЕРА Україна».


Вас може зацікавити:

ВАЖЛИВІ ПЕРІОДИ ДЛЯ УРОЖАЙНОСТІ МАЛИНИ

ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВИРОЩУВАННЯ МАЛИНИ ПОЧИНАЄТЬСЯ З АНАЛІЗУ ГРУНТУ.

ФУНКЦІОНАЛЬНА ДІАГНОСТИКА РОСЛИН ДОПОМАГАЄ ЗАВЧАСНО ВИЯВИТИ ДЕФІЦИТ ЕЛЕМЕНТІВ ВОДА ДЛЯ КРАПЕЛЬНОГО ЗРОШЕННЯ МАЛИНИ